اخبار > فقط خودم در جريان فيلم‌ام هستم / خبرنگارها با من در تماس باشند


  چاپ        ارسال به دوست

داريوش مهرجویی:

فقط خودم در جريان فيلم‌ام هستم / خبرنگارها با من در تماس باشند

داریوش مهرجویی اعلام کرد که تا امروز، هیچ‌کدام از عوامل فیلم سینمایی «اشباح» قطعی نشده است.

به گزارش کافه‌سینما، داریوش مهرجویی کارگردان سینما در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب که تا امروز هیچ‌کدام از عوامل فیلم سینمایی «اشباح» قطعی نشده است، گفت: با بسیاری از هنرمندان سینمایی برای حضور در این فیلم صحبت کرده‌ام اما هنوز با هیچ‌کدام به نتیجه نهایی نرسیده‌ام به همین دلیل نمی‌توانم زمان دقیق آغاز فیلمبرداری را اعلام کنم.

وی با بیان این مطلب که تنها سخنگوی مطلع از فیلم سینمایی «اشباح» خودم هستم، بیان کرد: از تمامی خبرنگاران می‌خواهم هر نوع اطلاعاتی که از این فیلم می‌خواهند از من به عنوان کارگردان و مطلع این فیلم دریافت کنند.

فیلم سینمایی «اشباح» داستانی کاملا جدی دارد و یک درام خانوادگی است که از نظر فرم و محتوا با فیلم‌هایی که طی دو سال گذشته توسط داریوش مهرجویی ساخته شده متفاوت است.

«نارنجی‌پوش» و «چه خوبه که برگشتی» دو فیلم اخیر مهرجویی بودند که با با حال و هوای سینمای وی در دهه 60 متفاوت‌اند. آخرين فيلم مهرجويی که در سينماها اکران شد «چه‌ خوبه‌ که برگشتی» براساس داستاني از گلي ترقي بود. در اين فيلم مهناز افشار، حامد بهداد و رضا عطاران به ايفاي نقش پرداختند.

درباره عوامل و بازیگران فیلم «اشباح» مطالب زیادی از سوی رسانه‌ها منتشر شده است به ویژه درباره حضور بازیگران سرشناسی مانند هدیه تهرانی صحبت به میان آمد که داریوش مهرجویی هیچ‌یک از آنها را تایید نمی‌کند.

تاکید این کارگردان پیشکسوت این است که اخبار رسمی از سوی وی و به طور موثق منتشر شود.

منبع: سايت كافه‌سينما

31 شهريور 92


١٤:١٤ - 1392/06/31    /    شماره : ٤٠٤٥    /    تعداد نمایش : ٥٦٨خروج